top of page

Jsem Adéla a většinou mě uvidíte s foťákem v ruce nebo s naší smečkou australáků a foťákem v ruce :)

V roce 2011 jsem začala s fotografováním lidí a pár let jsem se tomu věnovala. Zlom ale přišel v roce 2015, kdy jsme si s přítelem pořídili naši první fenku australského ovčáka Arwen. Psi jsou mojí vášní odmala, doma jsme měli fenku tibetského španěla ale kynologický svět se mi pořádně otevřel až s příchodem Arwenky. Začali jsme zkoušet různé psí sporty a trávili tak většinu volného času.

DSC08046.jpg

Na přelomu roku 2017/2018 jsme se přestěhovali do rodinného domku v Kladně, kde se nachází i můj ateliér. Zároveň se v roce 2018 Arwence narodil první vrh v naší chovatelské stanici Shards of Evenstar, naše rodina se tak rozrostla o další fenku jménem Hope. Začali jsme se soustředit primárně na dogfrisbee, kde nás můžete potkat na většině závodů ať už jako soutěžící a nebo s foťákem. V roce 2023 jsme se znovu rozrostli a to o další fenku jménem Buchta.

DSC01737.jpg

Rok 2023 byl zlomový ve více směrech. Po 11ti letech v bance, která byla mým prvním zaměstnáním, byla nucena odejít a rozhodla jsem se zkusit práci fotografa věnovat na plný úvazek. 

Aktuálně fotím nejen pejsky a jiná zvířátka, ale i páry, portréty nebo rodinky, také i produktové fotky pro firmy. Ukázku mojí práce najdete zde v portfoliu nebo na instagramu či facebooku.

Pokud budete mít zájem o fotografování, neváhejte mě kontaktovat a určitě se domluvíme.

Budu se na Vás moc těšit :)

O mně

bottom of page