top of page

U Adélky jsem byla již několikrát.. jarní focení, letní, holi barvy, ateliér.. a těším se na další focení! Adéla je totiž velmi empatická a trpělivá osoba. S pejskem umí spolupracovat lépe než já sama Výsledky jsou díky tomu plné energie, dobré nálady a usměvavého psíka. Prostě za nás vřele doporučuji!!

Lenka K.

Focení u Adélky probíhá ve velmi přátelské a veselé atmosféře. To, že jsou fotky naprosto boží, asi ani psát nemusím
Na prvním focení jsem vůbec nevěděla co čekat, jak nastavit pejska, jak to bude probíhat...
Adélka byla ale od první chvíle moc milá a profesionální, takže ze mě "tréma" hned spadla
Poradila, jak a kam pejska dát, aby byly fotky co nejlepší a výsledek byl tak skvělý, jako focení samo o sobě
Můžu jedině doporučit!!

Denisa B.

Za nás veliká spokojenost, profesionální přístup a také profesionální výsledek, tedy prvotřídní fotky. Adélka pro nás fotila produkty s pejskama jak v přírodě, tak i v ateliéru. Naprostá spokojenost, pro nás jedna z nejlepších fotografek. DOPORUČUJEME

 

 Edith - NATURECA

Adél je skvělá, trpělivá, dá se s ní na všem domluvit ❤️ Fotila mi vrh a už se mě od té doby nezbavila a nadále je nás psi fotograf. I spoustu štěňátek z mého vrhu se k ní rádo vrací na focení :) určitě neváhejte :)

Kristýna H.

Focení ve Stromovce bylo moc příjemné. Pes se při něm vyřádil, pomazlil a vznikly krásné fotografie. Odcházeli jsme tedy oba spokojení :) Budeme rozhodně věrnými zákazníky.

Hana H.

Včera jsem byla u Adély na - tentokrát na venkovním focení mých dvou vipetů. Puberťáka a 9 týdenního miminka...vůbec jsem netušila, co bude, starší je extrovert neposlušný a mimi je prostě mimi. Adélka ale zase ukázala svoji profesionalitu, trpělivost a bezmeznou lásku ke psům. Fotky jsou naprosto nádherné!!! Moc a moc děkuji :) !!!!

Zora B.

Nespadám do kategorie psů :), ale za sebe můžu říct, že práce Adély je precizní!!! Na place o ní člověk neví a vyjde Vám s čímkoliv vstříc... i když počasí bylo pekelné! Děkuji moc za zdokumentování našeho velkého "dne". O to víc si toho cením, když vím, že svatby nejsou to hlavní, co by Vás naplňovalo ;) Mohu jen doporučit! :)

Zuzana T.

Dlouho jsem sledovala práci Adély Tůmové a až dnes se dostala na focení. Úžasně milá a veselá a focení 

super. Určitě nebylo naše poslední! Mohu jen doporučit! 

Nicole P.

S Adél jsem zažila naprosto perfektní focení ♥ Nejen přátelký a vlídný, ale i plné trpělivosti a vtipu. Pro nás to byla úplně první zkušenost s focením a rozhodně ne poslední a určitě se moc ráda vrátím k Adél

Klára Č.

Recenze

bottom of page